Vztah s matkou, klíč k sebelásce

Necítíš se přijímána?

Nevěříš si?

Neznáš svoji cenu?

Máš pocit marnosti a zmaru?

S matkou vzniká vztah již v prenatálním období, ona nám zprostředkovává genetické informace jak z jejího rodu, tak z otcova. Tomuto vztahu byly předobrazem vztahy žen, které se táhnou jako červená nit celou rodovou linií. Vztah s matkou je alfou a omegou našeho života a věrně jej kopírují vztahy s naším partnerem, našimi dětmi, na pracovišti, s kamarády.

Matka má v očích dcery neomezenou moc a dokáže všechno. To pak v dceři vyvolává pocit, že ona tohle musí zvládnout taky, a logicky pak vzniká pocit nedostatečnosti. A tím se dostává do začarovaného kruhu sebeobviňování, nepokory, nenávisti k sobě samé, soupeření, žárlivosti a necítění sebe sama.

Až tak fatální je tenhle vztah.

Je v něm spousta lásky, nenávisti, ale také bolesti hluboké a temné jako nejčernější dno. Ta bolest je velmi známá, je to naše ochrana a jistota. Jsme jí obaleni a nechceme se jí vzdát!  Poskytuje nám falešnou ochranu. Jenže díky tomu, že známe jen onu bolest, necítíme sebe, necítíme své muže, necítíme lásku.

Vztah s matkou, klíč k sebelásce

Matka s dcerou

Na workshopu získáš:

Kdy a kde?

4. - 5. prosince 2021

Praha - místo bude upřesněno

3900 Kč

Záloha při přihlášení 500 Kč.

Je docela možné, že se ti právě ten v hlavě ozývá tvůj hlas, který ti říká – No jo, takových už tady bylo, stejně mi nic nepomůže, je to drahé, buď raději doma, kup si něco hezkého na sebe a buď spokojená s tím co máš …

Ano, tenhle hlas znám taky. Je to naše přirozená obrana, ochrana. Před bolestí, kterou držíme pod pokličkou a nedovolíme si ji vyjádřit, pustit ji, protože to prostě svinsky bolí. Ale pokud tu bolest nepustíme, neuvolníme, sežere nás zaživa – rakovina není nic jiného, než právě tahle bolest.

A jít za své hranice je, kde je možná změna, jít a tenhle hlas neposlouchat.

Velmi silná ženská témata, nejen plynoucí ze vztahu s matkou, jejichž kořen je mnohdy ukryt hluboko v ženské rodové linii a táhne se jí jako červená niť a vře, doutná a čeká na uzdravení.

Ty jsi tou vyvolenou. V Tebe vložily ženy celých generací před Tebou naději v uzdravení. 

VÝJIMEČNÝ BONUS PRO TEBE:

konzultaci v ceně 2000 Kč ZDARMA.

nahrávka meditace Spojení s matkou v ceně 2000 Kč ZDARMA

Vím, jak je toto téma ožehavé, proto pracuji jen v malých skupinkách, aby každá z žen měla dostatek soukromí a intimity, prostoru pro vyjádření. Vzhledem k těmto skutečnostem je počet míst omezen.

Matka s dcerou

Co říkají ženy, které již workshop absolvovaly?

K workshopu vám dám 110% GARANCI SPOKOJENOSTI

Pokud budete mít po skončení workshopu pocit, že vám workshop nic nepřinesl, řekněte mi to a já vám hned na místě vrátím celý poplatek + 10% navíc, jako kompenzaci za váš čas.

Workshopem tě provede

Ella Hrubá – milovnice, učitelka Mít se ráda a expertka na vztah s matkou

„Mým darem je vyléčit lidskou duši a naučit Vás mít se ráda, vidět Vaši jedinečnost a výjimečnost, najít v sobě odvahu učinit rozhodnutí, která jste tak dlouho odkládala, a to díky mé, do hloubky propracované, analýze základního vztahu našeho života – vztahu s matkou a propojení s prací s tělem – uvolněním nahromaděných emocí a bolesti na buněčné úrovni těla. Celý tento proces zaručuje trvalé výsledky, kde běžné semináře osobního rozvoje nestačí.“