Vztah s matkou, klíč k sebelásce

Necítíš se přijímána?

Nevěříš si?

Neznáš svoji cenu?

Máš pocit marnosti a zmaru?

S matkou vzniká vztah již v prenatálním období, ona nám zprostředkovává genetické informace jak z jejího rodu, tak z otcova. Tomuto vztahu byly předobrazem vztahy žen, které se táhnou jako červená nit celou rodovou linií. Vztah s matkou je alfou a omegou našeho života a věrně jej kopírují vztahy s naším partnerem, našimi dětmi, na pracovišti, s kamarády.

Matka má v očích dcery neomezenou moc a dokáže všechno. To pak v dceři vyvolává pocit, že ona tohle musí zvládnout taky, a logicky pak vzniká pocit nedostatečnosti. A tím se dostává do začarovaného kruhu sebeobviňování, nepokory, nenávisti k sobě samé, soupeření, žárlivosti a necítění sebe sama.

Až tak fatální je tenhle vztah.

Je v něm spousta lásky, nenávisti, ale také bolesti hluboké a temné jako nejčernější dno. Ta bolest je velmi známá, je to naše ochrana a jistota. Jsme jí obaleni a nechceme se jí vzdát!  Poskytuje nám falešnou ochranu. Jenže díky tomu, že známe jen onu bolest, necítíme sebe, necítíme své muže, necítíme lásku.

Vztah s matkou, klíč k sebelásce

Matka s dcerou

Na workshopu získáš:

Kdy a kde?

4. - 5. prosince 2021

Praha - místo bude upřesněno

3900 Kč

Záloha při přihlášení 500 Kč.

Je docela možné, že se ti právě ten v hlavě ozývá tvůj hlas, který ti říká – No jo, takových už tady bylo, stejně mi nic nepomůže, je to drahé, buď raději doma, kup si něco hezkého na sebe a buď spokojená s tím co máš …

Ano, tenhle hlas znám taky. Je to naše přirozená obrana, ochrana. Před bolestí, kterou držíme pod pokličkou a nedovolíme si ji vyjádřit, pustit ji, protože to prostě svinsky bolí. Ale pokud tu bolest nepustíme, neuvolníme, sežere nás zaživa – rakovina není nic jiného, než právě tahle bolest.

A jít za své hranice je, kde je možná změna, jít a tenhle hlas neposlouchat.

Velmi silná ženská témata, nejen plynoucí ze vztahu s matkou, jejichž kořen je mnohdy ukryt hluboko v ženské rodové linii a táhne se jí jako červená niť a vře, doutná a čeká na uzdravení.

Ty jsi tou vyvolenou. V Tebe vložily ženy celých generací před Tebou naději v uzdravení. 

VÝJIMEČNÝ BONUS PRO TEBE:

konzultaci v ceně 2000 Kč ZDARMA.

nahrávka meditace Spojení s matkou v ceně 2000 Kč ZDARMA

Vím, jak je toto téma ožehavé, proto pracuji jen v malých skupinkách, aby každá z žen měla dostatek soukromí a intimity, prostoru pro vyjádření. Vzhledem k těmto skutečnostem je počet míst omezen.

Matka s dcerou

Co říkají ženy, které již workshop absolvovaly?

K workshopu vám dám 110% GARANCI SPOKOJENOSTI

Pokud budete mít po skončení workshopu pocit, že vám workshop nic nepřinesl, řekněte mi to a já vám hned na místě vrátím celý poplatek + 10% navíc, jako kompenzaci za váš čas.

Workshopem tě provede

Ella Hrubá – milovnice, učitelka Mít se ráda a expertka na vztah s matkou

„Mým darem je vyléčit lidskou duši a naučit Vás mít se ráda, vidět Vaši jedinečnost a výjimečnost, najít v sobě odvahu učinit rozhodnutí, která jste tak dlouho odkládala, a to díky mé, do hloubky propracované, analýze základního vztahu našeho života – vztahu s matkou a propojení s prací s tělem – uvolněním nahromaděných emocí a bolesti na buněčné úrovni těla. Celý tento proces zaručuje trvalé výsledky, kde běžné semináře osobního rozvoje nestačí.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on google
Share on twitter