o-tvem-poslani

O Tvém poslání

Moje milá, pravil BŮH, Tvým úkolem na planetě Zemi je naučit milovat lidi bezpodmínečnou láskou. Vybral jsem si Tebe. Vybral jsme si Tebe jako svoji služebnici. Není to lehký úkol, ale já věřím, že ty to zvládneš.

Postavím ti do cesty mnoho překážek. Narodíš se do rodiny, kde nikdo neumí milovat, vzejdeš z poměrů, kde jsou peníze více, než city. Budeš mnohokrát zkoušena okolnostmi, právě abys pocítila sílu lásky.

Všichni lidé, které potkáš, mají jediný úkol – přivést Tě k sobě samé, přivést Tě ke Tvé božské podstatě. Jsou to Tví učitelé lásky.

[highlight color=”autumn” style=”style-2″]Tvůj život bude velmi těžký, plný zkoušek a úskalí. Musíš prožít mnoho tragédií, aby ses stala vnímavou, milující, empatickou a citlivou ženou. Až do té chvíle, než pochopíš. Než pochopíš, že to jsou právě jen zkoušky, které Tě mají dovést k Tvému poslání. Proto nikoho nesuď, nikým neopovrhuj, nikoho neviň z toho jaký je. Je to součást mého plánu. A Tvé cesty.[/highlight]

Tvým jediným úkolem je odstranit všechny falešné představy o sobě samé, vzorce chování, tradice a pravidla, která jsi přijala za vlastní pravdu a omezují Tě. Jen tak můžeš naplno milovat sama sebe, jen tak můžeš milovat ostatní.

Někdy budeš zatracována, jindy přehlížena. Mnohdy Ti lidé nebudou věřit, naslouchat. Nevzdávej se, nepřestávej, jen věř, že jsi tou nejlepší pro tento boží plán a jdi stále za svým cílem.

Vždy budu s Tebou, budu Ti nablízku a můžeš se na mne kdykoliv obrátit. Zajistím Ti vše potřebné pro Tvoji misi. Všeho je dostatek, stačí jen požádat. 🙂

Máš úžasný dar a talent, jsi vyvolená z vyvolených. Věřím v Tebe.

Bůh

Jednou z mých hodnot je sdílení – contribution. Věděla jsem, že tuto hodnotu vyznávám, nicméně jsem ji neuměla uchopit. Popsat, co to pro mne znamená. Měla jsem jen silný vnitřní pocit, že je ta nejdůležitější hodnota.

Někdy si připadám jako buldok, který se zakousne a nepustí dokud nepřijde dané věci na kloub. I teď jsem jím byla. A na kloub tomu jsem také přišla. Pochopila jsem, co se po mně chce. Co je to sloužit lidstvu.

[highlight color=”autumn” style=”style-2″]Každý zde máme nějaký úkol. Každý máme poslání. Když jej odhalíme a začneme jím žít, náš život se stane jedním velkým zázrakem.[/highlight]

I vy můžete najít své poslání, stát se tou nejlepší služebnicí a žít svůj opravdový život.

Komentáře

sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *