Láska, vztahy, sex

Kolik z nás si přeje manžela prince na bílém koni?

My ženy to máme nastavené jako program od dětství, vidíme svoji svatbu v bílých šatech a budoucnost v růžových barvách. Realita mnohdy bývá úplně jiná.

Šťastný pár s tahací hramonikou

Určitě Vás napadlo ještě mnoho dalších otázek týkajících se vztahů. Pojďme najít společně odpovědi, které budou platné pro Vás osobně, ne žádné rádoby universální pravdy.

Můj příběh

Ella Hrubá

Mé vztahy byly pro mne vždy velkých fiaskem. V prvním manželství jsme byly týranou ženou, rozvod byl nevyhnutelným řešením. Dostali jsme se do fáze Kdo z koho. Jakmile jsem se přestala bát, přestalo i násilí. Následně jsem střídavě odmítala muže a byla jimi přitahována. Pak jsem se seznámila s mým bývalým přítelem, za kterým jsem odešla do Rakouska. Po čtyřech měsících mě vyhodil na ulici, protože si našel jinou ženu. Zůstala jsem sama, bez prostředků, bez práce, bez znalosti jazyka. Cítila jsem se příšerně, ale bylo to poslední nakopnutí, které jsem potřebovala, abych se probrala, dospěla, vzala život do svých rukou.

V té době jsem potkala Mého milého. Muže, kterého miluji, a budu jej milovat do konce svého života. Muže, který mě nejvíc naučil o mne samé, kvůli kterému jsem pomalu a jistě začala přicházet na kloub všemu, co souvisí se vztahem, s láskou, se sexem.

Muže, který mě naučil nebejt blbá.

Nelituji ani jednoho vztahu, ani jedné minuty strávené s mými bývalými láskami, ať už jsem byla manželkou, milenkou na jednu noc, milenkou ženatého muže, partnerkou v životě, víkendovou láskou či single, všichni byli mými velkými učiteli, naučila jsem se rozkrývat poselství, která mi měla být jejich prostřednictvím sdělena.

Muži se ke mně chovali přesně tak, jak jsem se chovala já k sobě.

Workshop Láska, sex, vztahy

Workshop je určen všem ženám, které se nebojí podívat pod pokličku vztahu, a to nejen vztahu k partnerovi, ale především vztahu k sobě samé.

Kdy a kde?

bude upřesněn
od 9 do 19 hod

bude upřesněno

1490 Kč

Záloha při přihlášení 500 Kč.

Jedině v sobě cítíme Pravdu. Jakékoli snahy se zavděčit,. jsou jen zapletaním se do manipulací ze strachu a hrátek ega. Ani jeden z páru tak není v síle, a partnerství místo spolutvorby z pravdy svobodných srdci skomíra v žumpě divadýlek a závislostí.

K workshopu vám dám 110% GARANCI SPOKOJENOSTI

Pokud budete mít po skončení workshopu pocit, že vám workshop nic nepřinesl, řekněte mi to a já vám hned na místě vrátím celý poplatek + 10% navíc, jako kompenzaci za váš čas.

Workshopem tě provede

Ella Hrubá – milovnice, učitelka Mít se ráda a expertka na vztah s matkou.

„Mým darem je vyléčit lidskou duši a naučit Vás mít se ráda, vidět Vaši jedinečnost a výjimečnost, najít v sobě odvahu učinit rozhodnutí, která jste tak dlouho odkládala, a to díky mé, do hloubky propracované, analýze základního vztahu našeho života – vztahu s matkou a propojení s prací s tělem – uvolněním nahromaděných emocí a bolesti na buněčné úrovni těla. Celý tento proces zaručuje trvalé výsledky, kde běžné semináře osobního rozvoje nestačí.“