Jsi božská, nebuď blbá!!!

Transformace z blbky na královnu

Nevěříš si, nevíš kdo jsi, neznáš svoji hodnotu, vzdala ses a máš strach!!!

A podle toho vypadá Tvůj život.

Každý si na Tebe dovolí
Neumíš se sama sebe zastat
Máš strach se ozvat
Myslíš si, že si to nezasloužíš
Obviňuješ se, že nejsi dost dobrá
Necháš na sobě dříví štípat
Pomáháš všem a se vším
Žárlíš

A tak jsi čím dál více frustrovaná, naštvaná, vyhořelá bez energie, unavená neustálým bojem a dokazováním, že i ty si zasloužíš lásku a pozornost a pochopení, jsi zklamaná, že tě nikdo nerespektuje a není ti oporou, cítíš se sama a osamělá, i když žiješ ve vztahu, možná hledáš podporu vně sebe, v antidepresivech, alkoholu, jídle, cigaretách, práci. Utápíš se sama v sobě a nic není, jak sis vysnila.

Přestaň se litovat, už jsi velká holka a máš svůj život ve vlastních rukou.

Máš příležitost jedinečné proměny. Proměny z blbky na královnu. Z ošklivého káčátka v krásnou labuť.

Rozhodni se, že už více nebudeš oběť, ale majitelka svého života a podle toho se budeš i chovat.

Už dávno jsi to zapomněla, nemyslíš si to a pochybuješ.

Chceš takhle žít dál?

Chceš najít způsob, jak to změnit?

Chceš to změnit?

Jsi připravena?

Workshop Jsi božská, nebuď blbá!

Dvoudenní workshop Nebuď blbá, jsi BOŽSKÁ, je prvním krokem ke změně.

Kdy a kde?

7. - 8. března 2020
od 9 do 18 hodin

Klimentská 50, Praha 1

3 500 Kč

Záloha při přihlášení 500 Kč.

BONUS: Zvláštní příležitost pro kamarádky! Pokud se přihlásíte ve dvojici, zaplatíte dohromady pouze 6.500 Kč.

Jedinečná možnost transformace z blbky na královnu - inspirováno vlastním příběhem

Je mi devatenáct a cítím se jako nejošklivější holka z ošklivince, mám plno komplexu a pochybností o sobě, nemám se ráda, NEVĚŘÍM SAMA SOBĚ ANI NIKOMU JINÉMU.

Nechám si ubližovatuzavřu se do sebe, nebráním se a všechen vztek a zlobu obrátím proti sobě. Cítím za vinna, za vše zodpovědná. Neumím si říct o peníze za svoji práci, neumím říci NE, neustále jen všem dokazuji, jak jsem dobrá.

Za ironii a aroganci schovávám nejistotu a strach. Ve vztazích si nechávám kálet na hlavu, jen abych byla přijímána a milována.

Kdybych já měla možnost před lety zúčastnit se takového semináře, neváhala bych ani chvíli. Ušetřila bych si spoustu pozdějších problémů, zklamání a také peněz, které jsem vynaložila zbytečně, a mohla bych mnohem dříve žít podle sebe, být šťastná a dělat to, co je mou vášní.

Nebudu Tě krmit ezoterickými řečmi, ale skutečně se podíváme na jádro Tvých problémů. Dám Ti jasný návod jak na to, který budeš moci aplikovat i doma, po workshopu. Budeš jej moci uplatnit v každodenním životě.

Využij příležitost na workshopu Jsi božská, nebuď blbá!

Nejdůležitější dar, který můžeš nabídnout, JSI TY!!!

Uvědomíš si, jaké domněnky a lži sis o sobě myslela    

Získáš odvahu k vlastním rozhodnutím bez pocitu viny
Staneš se více sebejistou a sebevědomou

Uvědomíš si jak jsi schopná a všeho schopná žena
Přijmeš zodpovědnost za svůj život a začneš žít 

Rozhodnout se později, neznamená rozhodnout se správně.

Pokud se rozhodneš, že žádnou změnu nechceš, řeknu Ti jedno tajemství – Nikdy se nic nestane a Tvůj život bude plynout stejným tempem, se stejnými příběhy jako dosud. Stále budeš jen čekat, až tu změnu za Tebe někdo udělá, budeš tak moci neustále obviňovat rodiče, svého partnera, vládu, cikány a já nevím koho ještě, jak Tvůj život nestojí za nic. Nebudeš se umět za sebe postavit, abys byla schopna říci šéfovi, že si zasloužíš víc peněz, slušné zacházení, stále necháš ostatní, aby Tě zneužívali a využívali. Stejně jako se nezmění ani Tvoje vztahy, budou stejně šedé a nudné jako doteď.

Workshop určitě není pro ženy, které nechtějí nic změnit a mají rády svoji roli oběti, která jim přináší falešnou lásku a pozornost. Stejně tak pro ženy, které jsou pasivní a čekají, až je někdo zachrání. Není určen ani pro ty, co se bojí převzít zodpovědnost, aby se neustále mohly vymlouvat, že ony za nic nemohou, že to ti ostatní.

K workshopu vám dám 110% GARANCI SPOKOJENOSTI

Pokud budete mít po skončení workshopu pocit, že vám workshop nic nepřinesl, řekněte mi to a já vám hned na místě vrátím celý poplatek + 10% navíc, jako kompenzaci za váš čas.

Workshopem tě provede

Ella Hrubá – milovnice, učitelka Mít se ráda a expertka na vztah s matkou.

„Mým darem je vyléčit lidskou duši a naučit Vás mít se ráda, vidět Vaši jedinečnost a výjimečnost, najít v sobě odvahu učinit rozhodnutí, která jste tak dlouho odkládala, a to díky mé, do hloubky propracované, analýze základního vztahu našeho života – vztahu s matkou a propojení s prací s tělem – uvolněním nahromaděných emocí a bolesti na buněčné úrovni těla. Celý tento proces zaručuje trvalé výsledky, kde běžné semináře osobního rozvoje nestačí.“

Workshop momentálně není k dispozici, vyber si z aktuálních workshopů.

Nebo se objednej na konzultaci.

Ella Hrubá – milovnice, učitelka Mít se ráda a expertka na vztah s matkou

„Mým darem je vyléčit lidskou duši a naučit Vás mít se ráda, vidět Vaši jedinečnost a výjimečnost, najít v sobě odvahu učinit rozhodnutí, která jste tak dlouho odkládala, a to díky mé, do hloubky propracované, analýze základního vztahu našeho života – vztahu s matkou a propojení s prací s tělem – uvolněním nahromaděných emocí a bolesti na buněčné úrovni těla. Celý tento proces zaručuje trvalé výsledky, kde běžné semináře osobního rozvoje nestačí.“