jak-spolehlive-vykastrovat-muze

Jak spolehlivě vykastrovat muže

My ženy máme tendenci si stále stěžovat a řešit, proč se k nám muži chovají tak, jak se chovají a co by měli dělat lépe, abychom se my cítily lépe.

Nabízím Vám jeden z mnoha pohledů na téma vztahy. Pro mne jsou vztahy transformační a svého partnera beru jako svého největšího učitele. Díky němu vidím sama sebe.

Postupem času a jsme přišla na to, že žena spolehlivě vykastruje muže, pokud se k němu chová jako matka. Jako matka k malému děcku.

Která z Vás máte děti, víte, že plníte přání svého dítěte dříve, než je ono vysloví. To je náš mateřský pud, intuice a láska dohromady. Umíme vycítit přání i potřebu – pokud je dítě malé a nemluví, v podstatě je to jediný způsob jak se o mimino postarat.

A tenhle mateřský pud uplatňujeme i na mužích. Nejsme schopné přijmout fakt, že muži jsou jiní. Mají jiný proces chápání – můj přítel myslí v dekádách – prý i deset dní přemýšlí o tom, co jsem mu řekla.  Jiný rytmus, jiné nastavení.

A co děláme my. Než abychom je nechaly udělat si to po svém, tak si to raději uděláme samy. Přece nebudeme čekat, a stejně by to neudělal dobře!!! Než bychom počkali, až přijde s řešením sám, vyřešíme to za něj.

Ženská s koulema?

Zachraňujeme ho před průšvihy, protože my ten průšvih vidíme a cítíme daleko dříve než on – to je naše přirozenost.  A místo, abychom ho nechali aspoň jednou si v tom pořádně vymáchat nosánek, řešíme a pomáháme.

Tím se stáváme ženskou s koulema, která vlastně ani muže nepotřebuje. A muž se vedle takové ženy cítí jako pitomec, který si neumí ani zavázat tkaničky. A aby toho nebylo dost, ve společnosti se chlubíme,  co všechno jsme zvládly a co náš miláček zase prokaučoval.

A pokud tohle děláme pravidelně, náš miláček zleniví. Pak začne být nepříjemný, když po něm, nedej Bože, něco chceme. Jenže, moje milé, naučily jsme si ho tak samy. A on velmi rychle odhadne, jaká manipulativní taktika na nás platí, aby se nemusel zvednout z gauče. A na problémy ve vztahu je zaděláno.

Byla jsem také taková. Mohu-li to tak říct, utírala jsem partnerovi zadek dřív, než on si vůbec uvědomil, že chce na záchod.

Proč si myslíte, že se tak chováme?

Vztah nás, holek, k mužům se odvíjí od toho, co jsme kdysi viděly jako malé holčičky doma. Ať chceme nebo ne, model manželství našich rodičů nás velmi ovlivnil. V podstatě se chováme jako matka a k mužům se chováme podle toho, jaký úsudek jsme si udělali o svém otci.

[highlight color=“autumn“ style=“style-2″]Jen odhalením těchto programů v hlavě a přenastavením nás samých můžeme dosáhnout změny. A klidně tu změnu můžete udělat jen vy, protože jakmile změníte Vaše vyzařování, partner to zaregistruje a bude muset na Vaši změnu chtě nechtě reagovat.[/highlight]

Komentáře

sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on google
Share on twitter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.