jak-spolehlive-vykastrovat-muze

Jak spolehlivě vykastrovat muže

My ženy máme tendenci si stále stěžovat a řešit, proč se k nám muži chovají tak, jak se chovají a co by měli dělat lépe, abychom se my cítily lépe.

Nabízím Vám jeden z mnoha pohledů na téma vztahy. Pro mne jsou vztahy transformační a svého partnera beru jako svého největšího učitele. Díky němu vidím sama sebe.

Postupem času a jsme přišla na to, že žena spolehlivě vykastruje muže, pokud se k němu chová jako matka. Jako matka k malému děcku.

Která z Vás máte děti, víte, že plníte přání svého dítěte dříve, než je ono vysloví. To je náš mateřský pud, intuice a láska dohromady. Umíme vycítit přání i potřebu – pokud je dítě malé a nemluví, v podstatě je to jediný způsob jak se o mimino postarat.

A tenhle mateřský pud uplatňujeme i na mužích. Nejsme schopné přijmout fakt, že muži jsou jiní. Mají jiný proces chápání – můj přítel myslí v dekádách – prý i deset dní přemýšlí o tom, co jsem mu řekla.  Jiný rytmus, jiné nastavení.

A co děláme my. Než abychom je nechaly udělat si to po svém, tak si to raději uděláme samy. Přece nebudeme čekat, a stejně by to neudělal dobře!!! Než bychom počkali, až přijde s řešením sám, vyřešíme to za něj.

Ženská s koulema?

Zachraňujeme ho před průšvihy, protože my ten průšvih vidíme a cítíme daleko dříve než on – to je naše přirozenost.  A místo, abychom ho nechali aspoň jednou si v tom pořádně vymáchat nosánek, řešíme a pomáháme.

Tím se stáváme ženskou s koulema, která vlastně ani muže nepotřebuje. A muž se vedle takové ženy cítí jako pitomec, který si neumí ani zavázat tkaničky. A aby toho nebylo dost, ve společnosti se chlubíme,  co všechno jsme zvládly a co náš miláček zase prokaučoval.

A pokud tohle děláme pravidelně, náš miláček zleniví. Pak začne být nepříjemný, když po něm, nedej Bože, něco chceme. Jenže, moje milé, naučily jsme si ho tak samy. A on velmi rychle odhadne, jaká manipulativní taktika na nás platí, aby se nemusel zvednout z gauče. A na problémy ve vztahu je zaděláno.

Byla jsem také taková. Mohu-li to tak říct, utírala jsem partnerovi zadek dřív, než on si vůbec uvědomil, že chce na záchod.

Proč si myslíte, že se tak chováme?

Vztah nás, holek, k mužům se odvíjí od toho, co jsme kdysi viděly jako malé holčičky doma. Ať chceme nebo ne, model manželství našich rodičů nás velmi ovlivnil. V podstatě se chováme jako matka a k mužům se chováme podle toho, jaký úsudek jsme si udělali o svém otci.

[highlight color=”autumn” style=”style-2″]Jen odhalením těchto programů v hlavě a přenastavením nás samých můžeme dosáhnout změny. A klidně tu změnu můžete udělat jen vy, protože jakmile změníte Vaše vyzařování, partner to zaregistruje a bude muset na Vaši změnu chtě nechtě reagovat.[/highlight]

Komentáře

sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *