jak-funguje-zakon-pritazlivosti

Jak funguje zákon přitažlivosti

Je vesmírným zákonem, který funguje věky věků.  Mnoho z nás se jím řídí, když hledá místo k zaparkování a ono tam přesně je. Tady není pochyb, o maličkostech a jednoduchých věcech není potřeba dlouhého filozofování, výsledek se dostaví záhy. 

Pak přijde na řadu něco většího, složitějšího, po čem dlouho toužíme, a ejhle, nedaří se.

Pak vyvstává otázka, jak to tedy funguje? Rozumíme tomu přesně? Umíme ho používat?

Zákon přitažlivosti mluví o tom, že roste to, kam směřuje naše myšlení, naše energie. Neřeší však negativní nebo pozitivní vibrace.

A zde je kámen úrazu.

Vždy je důležitá jednota – jak uvnitř, tak venku. Naše vnitřní nastavení se projektuje do reality. Jak myslíme, tak konáme. Co chceme uvnitř, přitáhneme do svého života.

Hlavní roli hraje naše podvědomí, zde jsou uložena všechna „data“, tedy všechny vzorce chování, mentální návyky a naše přesvědčení o nás, o životě, o lásce – je to taková databanka, kam se po generace ukládaly informace našich předků – rodičů, prarodičů, prapraprabáb a praprapradědků, naše minulé životy, všechny naše zážitky z dětství, emoce, křivdy, bolesti, zranění, lásky.

A přesně tohle utvořilo jakési síto, přes které prochází všechny informace, naše přání, sny a touhy a určuje, podle vnitřního řádu, co dostaneme, a nebo co je pro nás „zakázané“.

Příklad: Ráda bych byla ve vztahu s milujícím mužem. Stále se mi nedaří potkat toho pravého. Jsem zoufalá, protože do mého života přichází jen „kazové zboží“, muži, kteří se pro vztah nenarodili. A tak hledám stále dál, v naději, že se to jednou povede. Zkouším všechno možné – zhubnout, změnit účes, více studovat, méně mluvit, více se smát, nebo sportovat. A stále  se mi stále nedaří, až to jednou vzdám, řeknu si, že nic nemá cenu a žádný zákon přitažlivosti nefunguje a koupím si psa.

Tahle situace mi ukazuje, že moje mozková databanka není nastavena pro vztah, ale naopak, proti vztahu, proto si do života přitahuji muže, kteří vztah nechtějí. Zákon přitažlivosti funguje dokonale. Oni muži nejsou těmi viníky, to já si v minulosti, na základě zpracování všech dat v mé databance vztah sama zakázalaJ.  Pak tedy musí následovat změna mentálních vzorců chování, aby moje databanka dostala pokyn partnerství umožnit.

Podvědomí, tedy databanka, má sílu tisíce koní, naše chtění, tedy vědomí, je síla jen jednoho koníka.

Pokud tedy chceme získat to, co si přejeme, není o usilovnosti a velké námaze a vyvíjení ještě větší aktivity, ale o sladění vibrací, aby byly v souladu vědomí a podvědomí.

Jak sjednotit vibrace vědomí a podvědomí?

Krok za krokem, podle „témat“, kde se mi nedaří, začít poznávat svoji „databanku“.

Na příkladu se vztahem, si ukážeme postup jak zpracovávat ona data, abych sjednotila vibrace.

Je potřeba odpovědět na následující otázky, abych dostala skutečně pravdivé odpovědi.

Jaký byl vztah mých rodičů, mých prarodičů?

Co říkala moje máma a babička o mužích?

Jaké pravdy jsem slyšela jako dítě o manželství?

Jaký názor mám tedy na muže já?

Co pro mne znamená být ve vztahu?

Jakou potřebu si tím naplním?

Odpovědi mi dají ucelený obraz, co je uloženo  v mé databance, v oddělení vztah. A tím získám cenné informace, které mi říkají, jak si stojím, čemu věřím a jestli to má pro mne platnost i dnes a jestli to mohu změnit a začít věřit něčemu dalšímu.

Už touto analýzou začínám sjednocovat vibrace.

Takto můžeme postupovat v mnoha oblastech našeho života, nejen v tématu vztah, ale i rozvoj potenciálu, kariéra, podnikání nebo hojnost a prosperita.

Komentáře

sdílejte tento článek

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Share on google
Share on twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.