Radka Šarnovská, Olomouc

Semináře byly super, oba dva. Opravdu to považuju za nejlepší semináře, co jsem zatím navštívila.

Na prvním místě to bylo tebou. Fakt ti nechci pochlebovat, ale pro mě jsi normální prima ženská, s humorem, nadsázkou, životníma zkušenostma a naladěním na lidi, co kolem tebe sedí. Důsledně nasloucháš, co ti říkají a reaguješ přesně na to. Máš silně vyvinutou intuici a přitom si nehraješ na nějakou kdovíjak duchovní osobu. Jsi zkrátka přirozená (k tomu patří i to, že se nebojíš v pravou chvíli říct i “peprná” a naprosto vystihující slova. To se mi líbí moc. A jsi přímá, řekneš to na rovinu.

Možná to bylo štěstí, ale ohromná výhoda bylo to, že nás tam bylo tak málo, protože každý měl dostatečný prostor na to povědět svůj příběh a ty jsi měla dostatečný prostor na to reagovat na vše, co kdo řekl. A to je luxusní. A taky si myslím, že je bezvadné, že ty semináře mají jen jedno téma. Matka. Otec. Takže celý víkend se bavíme jen a jen o matce (otci). A to je fakt bezvadné.

Už u závěrečného rychlokafe jsem ti říkala, že konstalace vedeš bezvadně. Opravdu se věnuješ jen pocitům a vydoluješ je z lidí. To mačkání bodů na různých částech těla (mimochodem mám modřiny na lýtkách), také velice oceňuju, bez nich bych ty emoce nepustila asi nikdy. Za to moc děkuju!!! A jsi první, kdo mě přiměl ne jen si uvědomovat, ale něco dělat! Mám teď na mysli tu “akci”, bez které člověk jen přešlapuje na místě.

No a celkově se cítím  taková posilněná. Mám ve věcech jakoby jasno. Mám pocit, že jsem opravdu odhalila zásadní věci, které utvářely doposud můj život. Že jsem jim porozuměla. A když člověk něčemu porozumí, teprve pak to může změnit.

Radka Šarnovská, Olomouc

Komentáře

Leave a Comment (0) ↓