ella obrazokVe třiceti třech letech jsem byla na konci svých sil, rozhodnutá skočit z mostu. Neudělala jsem to jen díky tomu, že jsem nechtěla, aby moje dcera zůstala jako úplný sirotek.

Byla jsem totálně vyčerpaná, umlácená životem, roztříštěná na milion kusů, nemilovaná, bez síly a chuti žít, bez ceny, nechala jsem se ponižovat a využívat, neuměla jsem se za sebe postavit, konstruktivně řešit problémy, neměla jsem se ráda. Nikomu a ničemu jsem nevěřila. Během života jsem se naučila různé taktiky popírání, manipulace, jen abych byla okolím přijata, cítila jsem, že někam patřím, protože být sama bylo nepředstavitelné. Paradoxně jsem sama byla.

Všichni, které jsem milovala (máma, otec mé dcery, prarodiče), mi zemřeli, což jsem vůbec nedokázala přijmout a tu ukrutnou bolest zpracovat, byla jsem jako větev vlající ve větru. Bez vztahu, bez lásky, bez perspektivy.

Pak najednou přišel bod zlomu, byla to náhoda nebo osud, a já se rozhodla vzít svůj osud do vlastních rukou. Přestat být obětí, znovu poskládat mé ztracené a na kusy rozbité já. To znamenalo nejprve vyléčit strach, ale i pocity samoty, nelásky, vzteku, vzdoru, nelítosti, ponížení.

Krok za krokem jsem se učila mít se ráda, umět se za sebe postavit, stát si za svým rozhodnutím bez ohledu na to, co tomu říkají ostatní. Naučila jsem se transformovat negativní pocity v soucit a neuvěřitelnou vnitřní sílu, která je velmi mocná. Začala jsem se mít ráda a tahle jízda ještě nekončí…

Mou vášní je podporovat ženy, které se rozhodly převzít zodpovědnost za svůj život. Pomoci jim uvolnit bolest a vztek nahromaděný v těle a transformovat jej na vnitřní sílu, odstranit negativní smýšlení o sobě samé. Ukázat jim jiný úhel pohledu na situaci, najít tu malou ztracenou holku, která se v běhu života někde ztratila, přijmout ji a začít ji mít prostě jen ráda.

Vzdělání:

  • Výcvik systematických konstelací Berta Hellingera – Praha, Jan Bílý
  • Result Coaching System – Praha, Vladimír Tuka
  • Kinezilogie One Brain – Praha, Ivana Březinová
  • Práce s traumatem – Německo, prof. Steinmüller
  • Voice dialogue – hovory duše – Německo, Psycheinstitut Bremmen
  • Landmark – Velká Británie, Londýn
  • Body Soul Mind – Rakousko, Vídeň

Ve své práci využívám všechny metody a postupy, které jsem se naučila, propojuji je podle potřeby klientky a vnitřního vedení na osobních konzultacích.

 

„Jsem velmi šťastná, že jsem na cestě k sobě samé.“

JSEM ŽENA.. aneb jak být sama sebou.

Ebook se kterým se můžete vydat na cestu k sobě samé.
Odběr novinek
Děkujeme
Zavřít