Co mají společného Helene Vondráčková a Rytmus?

Co mají společného Helene Vondráčková a Rytmus?
Jsou majstři svého oboru.

Na Miss Domaša, v nádherném, ale Bohem zapomenutém kraji výhodního Slovenska, jsem byla v realizačním týmu a měla jsem přístup do VIP sektoru, kde jsem potkala dvě hvězdy, dva naprosto odlišné osobnosti, avšak tak podobné.

Helena Vondráčková a Rytmus

Helena je žena, dáma, vždy perfektně připravená, upravená a sršící nepředstavitelnou energii. A lidé na východě, různého věku, náboženství, 25 let od rozdělení republiky ji žrali.

Je jí jedno, jestli se o ní nebo o jejím manželovi píše v bulváru, jestli ji někdo pomlouvá a nebo ji nepřeje její úspěch, šťastné manželství a podobné nesmysly. Ona dělá svoji práci naplno, baví lidi a rozdává radost.

Je majstrem svého oboru.

Rytmus, pro mne muž s nepředstavitelným charisma. Neznala jsem ho, snad jen jako partnera Dary Rolins. Až do chvíle, kdy jsem si přečetla článek ve slovenském časopise Eva – kde je jeho životní příběh. Velmi jse se těšila, až ho potkám.

Opravdovost a pravdivost k sobě sama z něj dělá hvězdu. Lidé při jeho vystoupení šíleli, zpívali s ním, mladí i staří, ačkoliv prý jeho projev je všechno, jen ne zpěv. Nicméně dokáže oslovit skupinu lidí, která vychází z jeho prostředí a slyší na něj. A tak jim může předat své poselství.

 

Jít si za svým snem
Nevzdat se a vytrvat
Nedat na pomluvy
Být sám sebou
Překonávat težkosti a překážky, i když tě rodina nepodporuje
Nebát se říct si svůj názor, i když je odlišný od většiny
Po neuspěchu se zvednou a jít dál

Věřit si
Být pravdivý sám k sobě, v souladu
Věřit tomu co dělám
Být otevřený k lidem
Vědět kdo jsem
Znát své kvality

 

Právě tyto kvality dělají z člověka majstra svého oboru, člověka, který sdílé své nadání s ostatními, umí jim ukázat cestu a nasměrovat je. Každý z nás má talent, nadání, kterým může pomoci ostatním lidem zlepšit jejich život. Najít svůj diamant a nechat jej zářit, je naše životní poslání.
A tomu předchází tento diamant očistit od všech nánosů, balastu a bahna, kterým jsme si ho zašpinili.
Už jen tím, že jsme o sobě začali pochybovat, nevěřili si, že jsme užasní, šikovní a že máme i my talent.

Neuměli jsme se projevit, prosadit, řict co chceme ze strachu, že jsme nějací divní a nebudeme přijímáni a milováni. A tak raději žijeme život bez života. A stačí tak málo, objevit svůj diamant, co jeden, ale celé diamantové pole, které každý ukrýváme uvnitř sebe.
Vzkaz pro východňary 🙂
Zamilovala jsem se. Do Vás, do vašeho kraje a do makových šúlanců.

Komentáře

Leave a Comment (0) ↓